Váš požadavek nám můžete sdělit zde:

Poptávkový formulář

Cenovou nabídku vám připravíme během 2 hodin.

O NÁS

 

Bohemia Translations s.r.o. je poskytovatelem cenově dostupných jazykových služeb nejvyšší kvality. Naším trvalým cílem je být pro naše klienty v této oblasti spolehlivým a důvěryhodným partnerem.

 

Zakládáme si na precizní práci a jejím odevzdání v dohodnutém termínu, poskytování ucelených jazykových řešení a vstřícném přístupu. Pokud jde o portfolio jazyků, zaměřujeme se na evropské jazyky, přičemž hlavními jsou kombinace z angličtiny a němčiny do češtiny a slovenštiny.

 

Samozřejmostí je při naší činnosti využívání moderního překladatelského softwaru. Náš projektový tým tvoří kvalifikovaní a angažovaní lidé s mnoha lety zkušeností v oboru překladatelství. Bez ohledu na daný typ projektu odpovídáme rychle na jakýkoli požadavek a vždy je naší snahou plně vyhovět očekáváním zákazníků nebo je dokonce překonat.

 

Z dlouhodobého hlediska je naším záměrem rozšiřovat nabídku služeb, jednat efektivně ve všech oblastech našeho podnikání a dále rozvíjet vzájemně prospěšnou spolupráci s našimi klienty a dodavateli. Pokud s naším přispěním vstoupíte na zahraniční trhy, oslovíte nové lidi nebo vyřešíte firemní potřeby, znamená to pro nás určitý druh odměny, která našemu úsilí dává smysl. Můžete se tak na nás kdykoli obrátit a rádi vám pomůžeme.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Mobil: +420 778 153 056

E-mail: sales@bohetrans.com

Skype: bohemia_translations

PROVOZNÍ DOBA

Po – Pá  |  8.00–18.30 hod.

So – Ne  |  částečná dostupnost

 

Tyto webové stránky používají soubory cookie za účelem ověření, navigace a dalších funkcí. Prohlížením našich webových stránek vyjadřujete souhlas, že tento typ souborů cookie můžeme umístit na vašem zařízení.